Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Wójt Gminy Biała mają zaszczyt zaprosić Mieszkańców Gminy Biała na uroczyste obchody Jubileuszu 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Białej.

Uroczystość odbędzie się dnia 28 sierpnia 2016 r. i rozpocznie się Mszą Św. w kościele p.w. Św. Piotra w okowach w Białej o godzinie 13.30.

O godzinie 14.30 będzie miał miejsce przemarsz pododdziałów na plac OSP w Białej i rozpoczęcie oficjalnych uroczystości jubileuszowych.

Zapraszamy do zapoznania się z bannerem.

Godzina 16.30 - zakończenie części oficjalnej i początek zabaw animacyjnych, atrakcji dla dzieci oraz pikniku rodzinnego.

O godzinie 18.00 koncert zespołu Disco - ,,FREAKY BOYS" a po nim plenerowa zabawa taneczna prowadzona przez DJ ,,BLEASE & MATIN''.

Plakat-OSP-BIAA