Drukuj
Kategoria: Artykuł
Odsłony: 5072

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej, jako jeden z dwóch ośrodków kultury z powiatu wieluńskiego, weźmie udział w projekcie ekologiczno-artystycznym „Lokomotywą po wiedzę”

organizowanym przez Łódzki Dom Kultury.

6 grudnia 2016 roku odbyła się inauguracja projektu Łódzkiego Domu Kultury „Lokomotywą po wiedzę – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego”. Projekt będzie realizowany w okresie grudzień 2016 – czerwiec 2017 roku.

Do udziału w zajęciach zostaną zaproszone dzieci i młodzież w wieku od 7 do 12 lat. Dzieci uczestniczyć będą w: warsztatach ekologiczno-artystycznych (6 typów warsztatów), spektaklu teatralnym, konkursie artystyczno-ekologicznym w 4 kategoriach, uroczystym finale konkursu w 4 kategoriach i wystawie finałowej. Udział w „Lokomotywie po wiedzę” to ogromna szansa dla dzieci. Mogą wziąć udział we wspaniałych warsztatach, czeka na nie kilka wyjazdów do Łodzi:  na Akademię Sztuk Pięknych, na Politechnikę Łódzką, do Łódzkiego Domu Kultury, praca ze wspaniałymi ludźmi, będą mogły też poznać nowe techniki artystyczne.


Projekt jest dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Więcej informacji oraz zdjęcia z inauguracji:
http://radiozw.com.pl/index.php?page=news&id=22742
https://www.ldk.lodz.pl/lokomotywa-po-wiedze-projekt-ekologiczno-artystyczny-dla-dzieci-z-wojewodztwa-lodzkiego-1.aspx