Drukuj
Kategoria: Aktualności
Odsłony: 836

Dziekan WPiA Uniwersytetu Łódzkiego informuje o organizowaniu Światowego Zjazdu Absolwentów z okazji obchodów 70-lecia Uniwersytetu Łódzkiego. Spotkanie odbędzie się 23 maja 2015 r.

Z okazji jubileuszu 70-lecia uczelni odbędzie się Światowy Zjazd Absolwentów Uniwersytetu Łódzkiego. 

Spotkania po latach, wspomnienia, dyskusje, wycieczki po wydziałach – a także liczne pokazy, prezentacje, zawody sportowe i koncerty potrwają od piątku do niedzieli (22-24 maja 2015 r.). Wydarzenia i uroczystości związane ze Światowym Zjazdem Absolwentów UŁ podzielono na dwie części: oficjalną oraz integracyjno-rozrywkową. W ramach części oficjalnej na Wydziale Prawa i Administracji w dniu 22 maja br. (piątek) odbędzie się Forum: Uniwersytet wobec wyzwań XXI wieku (szczegółowe informacje TUTAJ). Forum zakończy Uniwersytecki Bal Absolwenta na Wydziale Zarządzania. Start o godz. 19:00.

W ramach częsci integracyjno-rozrywkowej zaplanowano  spotkania absolwentów na macierzystych wydziałach (sobota, 23 maja br.) oraz happening na terenie kampusu akademickiego „Lumumbowo” (niedziela, 24 maja br.). Każdy z Wydziałów przygotowuje własny program. Zaplanowano m.in. wykłady otwarte, wspomnienia i dyskusje, pokazy, prezentacje filmowe i multimedialne, wystawy fotograficzne a także koncerty. Spotkania absolwentów na macierzystych Wydziałach rozpoczną się w sobotę rano i potrwają do godzin wieczornych.

Zjazd będzie doskonałą okazją nie tyko do spotkania po latach i integracji absolwentów, lecz również do refleksji nad historią Uczelni i perspektywami jej rozwoju. 

Serdecznie zapraszamy do udziału we wszystkich zaplanowanych wydarzeniach. Rejestracja trwa!