Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w nowym, bezpłatnym cyklu spotkań informacyjnych pn. „Innowacyjne ŁÓDZKIE – szansa dla firm w programie HORYZONT EUROPA”.

Celem planowanego cyklu spotkań jest zapoznanie przedsiębiorców z zasadami uczestnictwa i finansowania projektów w ramach Programu Ramowego HORYZONT Europa, a tym samym zachęcenie ich do aplikowania o środki w ogłoszonych naborach.
Trzecie spotkanie będzie obejmować przedstawienie zasad realizacji projektów w programie Horyzont Europa na przykładzie konkursów w zakresie EIC Accelerator oraz EIC Transition i Pathfinder.

Webinarium odbędzie się w formule online 29 września 2023 roku w godz. 10:00 – 12.00 (rekrutacja do 27.09.2023 r.) – organizator: Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi.

Zapisy na spotkanie możliwe są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/6149-webinarium-pn-innowacyjne-lodzkie-szansa-dla-firm-w-programie-horyzont-europa.