Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej informuje, że organizuje bezpłatny kurs języka angielskiego dla osób w wieku 50 +. Zajęcia odbywać się będą w ramach projektu „Z językiem po sukces”, skierowanego

do osób powyżej 50 roku życia mieszkającego na obszarze województwa łódzkiego. Uczestnik projektu weźmie udział w 60 godzinnym kursie języka angielskiego dla początkujących, 2 razy w tygodniu po 3 godz., w godzinach popołudniowych. Wszystkie materiały, podręczniki uczestnicy otrzymają bezpłatnie.

Kurs będzie mógł się odbyć, gdy zbierze się grupa przynajmniej 12 osób.

Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie się do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Białej od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00, telefonicznie pod nr. 43 841 90 04, email: gbpbiala@op.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 stycznia 2020 r.