Informacja o Mobilnym Punkcie Spisowym

Gminne Biuro Spisowe w Białej przypomina o trwającym Powszechnym Spisie Ludności i Mieszkań. W celu ułatwienia przystąpienia do Spisu w poniedziałek 23 sierpnia r. w godzinach 9:00 - 14:00

w budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Białej oraz w środę 25 sierpnia 2021r. w godzinach 9:00 - 14:00 w budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Młynisku będą funkcjonowały Mobilne Punkty Spisowe obsługiwane przez pracowników Głównego Urzędu Statystycznego.

Zapraszamy wszystkie osoby, które jeszcze nie dopełniły obowiązku spisowego do skorzystania z Mobilnego Punktu Spisowego.

W celu przeprowadzenia spisu należy mieć przy sobie numery PESEL wszystkich mieszkańców faktycznie zamieszkujących dany adres w dniu 31 marca 2021r. Oraz informacje dotyczące wykonywanej pracy, stanu cywilnego itp., a także dane na temat swojego mieszkania, takie jak powierzchnia użytkowa, ilość pokoi czy sposób ogrzewania.

Informujemy, że udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest obowiązkowy.

Jednocześnie przypominamy, że przez cały czas istnieje możliwość spisania się w punkcie spisowym znajdującym się w Urzędzie Gminy Biała oraz przez internet - strona : https://spis.gov.pl

Wójt Gminy Biała
Aleksander Owczarek