Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zapraszam do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Rozlicz projekt EFS z sukcesem – SL2014 w praktyce”. Celem webinarium jest zapoznanie uczestników

z obsługą programu SL2014. Spotkanie online odbędzie się: 18 kwietnia 2023 roku w godz. 11:00-12:00 (rekrutacja do 13.04.2023 r.  W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział” (https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5864-webinarium-pn-rozlicz-projek). Organizatorzy Informują o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania lub innej potrzeby, którą wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.