Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego we współpracy z Urzędem Gminy Mokrsko organizuje Mobilny Punkt Informacyjny na temat Funduszy Europejskich i Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.

W związku z powyższym, zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP) oraz możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej, które odbędą się dnia 23 czerwca 2023 r. w godzinach 1100 — 1330 w Urzędzie Gminy Mokrsko w formie dyżuru Specjalisty ds. Funduszy Europejskich. Podczas indywidualnych konsultacji każdy otrzyma informacje m.in. na temat realizacji projektu w formule PPP, dobrych praktyk PPP, środków na otwarcie działalności gospodarczej, dotacji i pożyczek na rozwój firmy, wsparcia dla organizacji pozarządowych  a także aktualnych i planowanych konkursów w ramach Funduszy Europejskich  Zostanie przedstawiona możliwości dofinansowania na realizacje własnych pomysłów oraz wyjaśnione zasady ubiegania się o wsparcie ze środków unijnych.
Wszystkie informacje znajdują się na stronach: www.rpo.lodzkie.pl oraz www.funduszeeuropeiskie.qov.pl w zakładce: "Weź udział w szkoleniach i konferencjach".  Dodatkowe pytania należy kierować na adres e-mail: aleksandra.nykiel@lodzkie.pl, tel. 42 663 31 07.