Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza na "śniadania biznesowe" organizowane w województwie łódzkim. To ważne wydarzenie adresowane jest dla wszystkich, którzy chcą mieć realny wpływ na

rozwój innowacji w regionie. Rozmowy będą dotyczyć perspektyw rozwoju biznesu. Przedsiębiorcy będą mieć możliwość konsultacji z pracownikami Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

ŚNIADANIA BIZNESOWE w ramach konsultacji społecznych projektu Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Łódzkiego „RSI Łódzkie 2030+” :

14 listopada (wtorek) Skierniewice, Hotel Dworek, ul. Józefa Piłsudskiego 24
 21 listopada (wtorek) Sieradz, Restauracja Marusia, plac Wojewódzki 3
 28 listopada (wtorek) Piotrków Trybunalski, Hotel Mercure, al. Armii Krajowej 22C

W programie wydarzeń:

- Konsultacje społeczne projektu Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Łódzkiego „RSI Łódzkie 2030+”
- Doradztwo przedstawicieli Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego
- Networking
- Poczęstunek i kawa

Rejestracja: https://forms.gle/8CpoPaz4iM1wfVqx9 lub na miejscu przed wydarzeniem.

Szczegóły: www.innowacje.lodzkie.pl

Organizator: Biuro Planowania Przestrzennego Województwa Łódzkiego w Łodzi