W dniu 18 grudnia 2023 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Białej po raz kolejny odbyła się Gminna Wieczerza Wigilijna Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Gminie Biała.

W spotkaniu uczestniczyli: Starosta Powiatu Wieluńskiego Marek Kieler, Wójt Gminy Aleksander  Owczarek, Sekretarz Gminy Henryka Stempień, Przewodnicząca Rady Gminy Barbara Pawełczyk, Radna Rady Powiatu Agnieszka Wasińska, Radny Rady Powiatu Grzegorz Mielczarek, Profesor Tadeusz Olejnik, Prezes Zarządu Okręgowego Związku Kombatantów RP Przemysław Wieczorek, członek Zarządu Okręgu Związku Kombatantów w Sieradzu Henryk Strózik, dyrektor PSP w Białej Anna Wojtas oraz Prezes Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Gminie Biała Teresa Wykrota.
Zaproszeni goście złożyli wszystkim przybyłym na spotkanie najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.