W dniu 7 czerwca 2015 r. o godz. 15.00 na stadionie GOSiR w Białej rozegrane zostały Zawody Sportowo – Pożarnicze, w których wzięły udział 3 gminy z powiatu wieluńskiego: Biała, Mokrsko i Skomlin.W imprezie wzięli udział wójtowie: z Białej – Aleksander Owczarek, z Mokrska – Tomasz Kącki oraz ze Skomlina – Grzegorz Maras.

Nadto swoje drużyny dopingowali Prezesi i Komendanci Zarządów Oddziału Gminnego: z Białej – Jan Leszczyński (wiceprezes) i Dariusz Leman, z Mokrska – Lucjan Preś i Leszek Rodak, ze Skomlina – Bronisław Szynczewski i Mieczysław Kalemba.   

Jednostki rywalizowały w sztafecie pożarniczej i ćwiczeniach bojowych.

Po zaciętej walce drużyny OSP i MDP z terenu gminy Biała zajęły następujące miejsca:

- drużyna męska OSP
I miejsce          OSP Biała (109,22)
II miejsce         OSP Naramice (110,90)
III miejsce        OSP Zabłocie (122,10)
IV miejsce         OSP Łyskornia (123,01)
V miejsce          OSP Wiktorów (128,51)
VI miejsce         OSP Brzoza (140,75)

- drużyna żeńska OSP
I miejsce          OSP Naramice (126,62)

- drużyna chłopięca MDP
I miejsce          MDP Młynisko (101,12)
II miejsce         MDP Zabłocie (105,82)
III miejsce        MDP Brzoza (224,08)

- drużyna dziewczęca MDP   
I miejsce          MDP Młynisko (125,96)

Zawody przebiegały w miłej i spokojnej atmosferze. Każda z drużyn pokazała hart ducha i zaciętą rywalizację sportową.
Niniejsze zawody stanowią eliminacje gminne do powiatowych zawodów sportowo – pożarniczych, do których zakwalifikowały się następujące drużyny z gminy Biała: drużyna męska OSP Biała, drużyna żeńska OSP Naramice, drużyna chłopięca MDP Młynisko i drużyna dziewczęca MDP Młynisko.