W dniach od 25.05.2015 r. do 29.05.2015 r. odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych z terenu Gminy Biała. Odpady należy wystawić przed posesję w dniu zbiórki do godz. 6.00

Szanowni Państwo!

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych
(od właścicieli nieruchomości zamieszkałych)

Informuję, że w dniach od 25-05-2015 r. do 29-05-2015 r. odbędzie się zbiórka odpadów wielkogabarytowych według następującego harmonogramu:

25 maja (poniedziałek): Kopydłów, Klapka, Biała Rządowa, Biała Druga

26 maja (wtorek): Biała Pierwsza, Biała-Kopiec, Łyskornia

27 maja (środa): Brzoza, Janowiec, Poręby, Młynisko, Koryta, Pieńki, Przychody, Dębina, Huby

28 maja (czwartek): Naramice, Wiktorów, Radomina

29 maja (piątek): Biała-Parcela, Rososz, Śmiecheń, Zabłocie, Góry Świątkowskie, Madej, Kule

Odpady należy wystawić przed posesję w dniu zbiórki

do godziny 6.00

Rodzaje odpadów, które będą odbierane:

- zużyty sprzęt AGD, RTV ( radia telewizory, monitory, lodówki, pralki )
- zużyte opony (małe do 1250mm)
- złom metalowy
- dywany, wykładziny
- zużyte meble i elementy stolarki ( drzwi, okna z szybami )
- odpady zielone (powiązane gałęzie, listwy drewniane itp.)
- baterie i akumulatory
Prosimy o wyraźne oznaczenie odpadów do zabrania, np. napis na pudełkach lub przyczepiona kartka.

Nie będą zbierane:

- gruz, kamienie, materiały budowlane np. cegła
- odzież
- szkło luzem
- opakowania po farbach i lakierach
- odpady pochodzące z warsztatów rzemieślniczych
- odpady zawierające azbest (np. eternit) i inne odpady niebezpieczne

Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Biała pod nr tel.: (43) 84 19 090 wew.28 lub w Spółce Eko-Region pod nr tel. (44) 633 08 15  wew. 227.

Uwaga !!! Jeżeli ktoś nie zdąży wystawić odpadów wielkogabarytowych do godziny 06.00 rano, a samochód przejedzie przez teren miejscowości – nie zostaną one odebrane.